Atrakcje w okolicy

C000078

Jezioro Jamno

Jezioro przybrzeżne na Wybrzeżu Słowińskim, trzecie po Dąbiu i Miedwiu pod względem wielkości w województwie zachodniopomorskim, odcięte mierzeją od Morza Bałtyckiego. 

kanał jamneński

Kanał Jamnenski

Kanał o długości pół kilometra i szerokości około 20 m, łączący jezioro Jamno z Bałtykiem (różnica poziomów wody w obu akwenach wynosi około 10 cm). Kanał powstał dopiero w 1690 roku, kiedy to w wyniku sztormu została zamknięta.

C002417

Przystan Rybacka

Świeże ryby, wędzarnia i kutry rybackie przyciągają masy turystów do Unieścia. Łodzie wyciągane są na brzeg za pomocą potężnych wyciągarek oddalonych kilkadziesiąt metrów od brzegu.  

aleja

Aleja leszczynowa

Aleja zlokalizowana jest w odległości 3 km od Mielna na zachód, na sporym odcinku szosy za miejscowością Mielenko w kierunku na Gąski. Są to dwa rzędy leszczyny tureckiej posadzone prawdopodobnie w latach dwudziestych.

park

Park linowy Tukan

To doskonała rozrywka dla dzieci, młodzieży a także dorosłych! 3 poziomy trudności i trasa szkoleniowa pozwolą dokładnie dostosować trasę do naszych wymagań. Oferujemy również zniżki dla Grup zorganizowanych! 

droga

Droga Rowerowa

Najstarsza w Polsce droga rowerowa, prowadząca prawym poboczem dróg, na dawnym torowisku przedwojennej linii tramwajowej. Najdogodniejszy dojazd na mieleńskie plaże, połączony z siecią dróg rowerowych na terenie Koszalina. 


auta

Muzeum Aut Zabytkowych

Na terenie naszego hotelu podziwiać mogą Państwo samochody z lat 1914 - 1960. Znajdą Państwo w naszym muzeum eksponaty odrestaurowane i w całej swojej świetności z dawnych lat. 

statek e

Statek „KOSZAŁEK”

Statek „KOSZAŁEK” został zaprojektowany według wszelkich europejskich norm bezpieczeństwa z przeznaczeniem do żeglugi po jeziorze Jamno. Napęd statku stanowią ekologiczne, elektryczne silniki prądu stałego.

kos

Droga Rowerowa

Kościół Matki Boskiej Różańcowej w Jamnie - zabytkowy kościół filialny należący do parafii bł. matki Teresy z Kalkuty. Mieści się w najmłodszej dzielnicy Koszalina - Jamnie, przy ulicy Szkolnej. 

 

Close Menu